Inzerujte s námi

Zvyšte povědomí kupujících o vašich stránkách vaší RK nebo vašeho projektu. Sestavte si svou dlouhodobou strategii k dosažení úspěchu při prodeji vašeho prtfolia realitních nabídek. K tomu vedou 3 kroky, jak dosáhnout úspěšných prodejů v realitách.

1. Zviditelněte své portfolio nabídek k prodeji/k pronájmu.

Vložením inzerátu na tyto stránky se váš inzerát zobrazí současně na desítkách inzertních webů našich partnerů. Každá vaše nemovitost bude tedy dostatečně inzerovaná. A navíc, přidáním vícero inzerátů během jednoho vkládání, získáte u nás slevu až desítky procent.

2. Propagujte své logo.

Propagování loga vaší RK nebo vašeho projektu je důležité v dlouhodobé marketingové strategii. Používáním bannerové kampaně v naší reklamní síti tak zaprvé zvýšíte povědomí o vaší značce a zadruhé o vašem významném developerském projektu, nebo žhavých novinkách, které potřebujete intenzivněji propagovat.

Přidejte váš banner do našeho reklamního systému a získejte tak viditelnost na desítkách realitních serverů našich partnerů. Zobrazíme ho na nejvíce frekventovaných místech jako je hlavička každé stránky a mezi výpisy inzerátů přímo v úrovni očí návštěvníka.

3. Propagujte své stránky.

Použitím výše dvou uvedených inzertních způsobů současně propagujte své stránky.

Aby vaše stránky byly navštěvované a vyhledávači zobrazované na předních pozicích, je nutné, aby na ně odkazovaly jiné weby. Čím více webů a stránek na ty vaše odkazuje, tím lépe vás hodnotí vyhledávače a tím více návštěvníků se dostane na váš web. 

My z každého detailu nemovitosti povedeme odkaz na vaše stránky. Čím více nemovitostí vložíte, tím více odkazů na váš web bude směrovat. Toto vše násobeno desítkami našich inzertních partnerů, kde se budou vaše odkazy zobrazovat.